Ferie z książką

czytanie
Nie wszyscy spędzają zimowy czas na aktywności fizycznej, na nartach, sankach, łyżwach. Niektórzy wolą zapaść się w miękkim fotelu, z gorącą herbatą w jednej ręce i z książką w drugiej. To jest właśnie świetny czas na zaległą lekturę, na sięgnięcie po książki, które czekają na swój czas. To czas dla nich.
Wyjątek stanowią maturzyści. Ich czeka teraz wytężona praca i czytanie zaległych lektur szkolnych ;)
Po przygotowane dla Was propozycje zapraszamy na bloga czytelniczego SZKOŁA KSIĄŻEK
Share Button

Konkurs na logo szkoły ZSU

W konkursie wzięły udział klasy II TOR, III TOR i IV TOR.

Zwyciężczynią okazała się Eliza Grabowska z III TOR (I miejsce)

Kopia_zapasowa_Eliza Grabowska Logoo 2 poprawione

Praca Elizy Grabowskiej

Kolejne miejsca zajęli:
II miejsce Natan Milecki z III TOR

Miłecki logo szkoły 2

Praca Natana Miłeckiego

III miejsce Monika Soroka z II TOR

soroka

Praca Moniki Soroki

GRATULUJEMY!

 Zofia Falgowska

Share Button

Konkurs na logotyp kampanii „Miejsca pamięci narodowej w województwie pomorskim”

iwo jacuniak

Nasi uczniowie z klasy III TOR wieli udział w konkursie wojewódzkim na logotyp kampanii „Miejsca pamięci narodowej w województwie pomorskim” pod kierunkiem Zofii Falgowskiej.

Wyróżnienie otrzymali:

  • Patryk Dąbrowa
  • Iwo Jacuniak
  • Mariusz Klahs

Czytaj dalej

Share Button

Sukces naszego ucznia

logo

Z wielką przyjemnością ogłaszamy sukces naszego ucznia, Krystiana Nowaka z klasy II TOR w XLIII Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego w Gdańsku. Uczeń zakwalifikował się, po przygotowaniu pracy pisemnej na temat: „Poeta odchodzi”, do eliminacji okręgowych, w których czeka go napisanie kolejnej pracy oraz test wiedzy o języku.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych etapach!

Share Button

I Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Regionie

wzor_znak_promocyjny

W dniu 12.01.2015, w eliminacjach szkolnych I Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie, w którym wzięły udział klasy turystyczne, zwyciężyła Agata Kalkowska, uczennica klasy IV TOT. Tym samym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

Gratulujemy!

Share Button

Jasełka 2014

Jasełka 2014

Jasełka 2014

19 grudnia 2014 r. obchodziliśmy Wigilię w naszej szkole. W świąteczny nastrój wprowadził wszystkich zabawny skecz przygotowany przez klasę IV TOR na temat narodzin Jezusa przedstawiający całą historię w telegraficznym skrócie: począwszy od przybycia do Maryi Anioła z objawieniem o Dobrej Nowinie przez spisek Heroda i diabła po szczęśliwe rozwiązanie zakończone radosnym tańcem pogodzonych bohaterów. Czytaj dalej

Share Button

Życzenia świąteczne na stronę

Share Button

44 rocznica Grudnia’70 w Gdyni

20141217_064623We wtorek, 17 grudnia, w Gdyni, jak co roku, przedstawiciele niemal wszystkich klas (52 uczniów) wzięli udział w uroczystościach związanych z 44 rocznicą Grudnia’70. Czytaj dalej

Share Button

Podziękowanie i życzenia dla wolontariuszy

życzenia

W dniach 28-30.11.2014 została przeprowadzona akcja świątecznej zbiórki żywności w Kauflandzie dla Schroniska dla Bezdomnych Osób i Rodzin w Gdyni. Czytaj dalej

Share Button

Grudzień’70

grudzień

Zapraszam chętnych uczniów 17.12.2014 (środa)
na uroczystości grudniowe:

530 – zbiórka młodzieży przy stacji SKM Gdynia-Stocznia – zapalenie zniczy

600 – Gdynia-Stocznia, Pomnik Ofiar Grudnia 1970 – Apel Poległych, modlitwa, wystąpienia, złożenie wieńców i kwiatów

Zofia Falgowska

Share Button

Konkurs Ekspert

konk_ekspert

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu „Ekspert”. Czytaj dalej

Share Button

Książki na Boże Narodzenie

choinka

Zapraszamy do świątecznej lektury.

Przed nami dużo wolnego, świątecznego czasu. Przygotowaliśmy na ten czas ciekawe propozycje książkowe. Do zapoznania z tą ofertą zapraszamy na naszego bloga czytelniczego SZKOŁA KSIĄŻEK, a konkretnie TUTAJ

Share Button

O naszej szkole w telewizji

panorama

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu Panoramy Dnia na temat szkolnictwa zawodowego m.in. o kursie kwalifikacyjnym krawieckim organizowanym przez naszą szkołę. Jest to jeden z pierwszych programów na ten temat.

Share Button

Zajęcia na Kursie Kwalifikacyjnym

Kurs Kwalifikacyjny

Kurs Kwalifikacyjny

W poniedziałek, 01.12.2014, od samego rana przedstawicielki I gr. słuchaczy Kursu Kwalifikacyjnego wzięły udział w dodatkowych zajęciach. Korzystając z konsultacji u nauczycieli, pracowały przy tworzeniu odzieży.

Zofia Falgowska
Opiekun I gr.

Więcej zdjęć…

Share Button

Kiermasz ciast

Kiermasz ciast

Kiermasz ciast

Dzisiaj sprzedaż ciast!!!

Zbieramy fundusze na dary dla Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni.

ZAPRASZAMY NA I PIĘTRO!!!

Więcej zdjęć

Share Button