Konkurs na logo szkoły ZSU

W konkursie wzięły udział klasy II TOR, III TOR i IV TOR.

Zwyciężczynią okazała się Eliza Grabowska z III TOR (I miejsce).

Kolejne miejsca zajęli:
II miejsce Natan Milecki z III TOR
III miejsce Monika Soroka z II TOR

GRATULUJEMY!

 Zofia Falgowska

Share Button

Konkurs na logotyp kampanii „Miejsca pamięci narodowej w województwie pomorskim”

Nasi uczniowie z klasy III TOR wieli udział w konkursie wojewódzkim na logotyp kampanii „Miejsca pamięci narodowej w województwie pomorskim” pod kierunkiem Zofii Falgowskiej.

Wyróżnienie otrzymali:

  • Patryk Dąbrowa
  • Iwo Jacuniak
  • Mariusz Klahs

GRATULUJEMY!

Share Button

Sukces naszego ucznia

logo

Z wielką przyjemnością ogłaszamy sukces naszego ucznia, Krystiana Nowaka z klasy II TOR w XLIII Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego w Gdańsku. Uczeń zakwalifikował się, po przygotowaniu pracy pisemnej na temat: „Poeta odchodzi”, do eliminacji okręgowych, w których czeka go napisanie kolejnej pracy oraz test wiedzy o języku.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych etapach!

Share Button

I Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Regionie

wzor_znak_promocyjny

W dniu 12.01.2015, w eliminacjach szkolnych I Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie, w którym wzięły udział klasy turystyczne, zwyciężyła Agata Kalkowska, uczennica klasy IV TOT. Tym samym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

Gratulujemy!

Share Button

Jasełka 2014

Jasełka 2014

Jasełka 2014

19 grudnia 2014 r. obchodziliśmy Wigilię w naszej szkole. W świąteczny nastrój wprowadził wszystkich zabawny skecz przygotowany przez klasę IV TOR na temat narodzin Jezusa przedstawiający całą historię w telegraficznym skrócie: począwszy od przybycia do Maryi Anioła z objawieniem o Dobrej Nowinie przez spisek Heroda i diabła po szczęśliwe rozwiązanie zakończone radosnym tańcem pogodzonych bohaterów. Czytaj dalej

Share Button

Życzenia świąteczne na stronę

Share Button

44 rocznica Grudnia’70 w Gdyni

20141217_064623We wtorek, 17 grudnia, w Gdyni, jak co roku, przedstawiciele niemal wszystkich klas (52 uczniów) wzięli udział w uroczystościach związanych z 44 rocznicą Grudnia’70. Czytaj dalej

Share Button

Podziękowanie i życzenia dla wolontariuszy

życzebie_alter ego

W dniach 28-30.11.2014 została przeprowadzona akcja świątecznej zbiórki żywności w Kauflandzie dla Schroniska dla Bezdomnych Osób i Rodzin w Gdyni. Czytaj dalej

Share Button

Grudzień’70

grudzień

Zapraszam chętnych uczniów 17.12.2014 (środa)
na uroczystości grudniowe:

530 – zbiórka młodzieży przy stacji SKM Gdynia-Stocznia – zapalenie zniczy

600 – Gdynia-Stocznia, Pomnik Ofiar Grudnia 1970 – Apel Poległych, modlitwa, wystąpienia, złożenie wieńców i kwiatów

Zofia Falgowska

Share Button

Konkurs Ekspert

konk_ekspert

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu „Ekspert”. Czytaj dalej

Share Button

Książki na Boże Narodzenie

choinka

Zapraszamy do świątecznej lektury.

Przed nami dużo wolnego, świątecznego czasu. Przygotowaliśmy na ten czas ciekawe propozycje książkowe. Do zapoznania z tą ofertą zapraszamy na naszego bloga czytelniczego SZKOŁA KSIĄŻEK, a konkretnie TUTAJ

Share Button

O naszej szkole w telewizji

panorama

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu Panoramy Dnia na temat szkolnictwa zawodowego m.in. o kursie kwalifikacyjnym krawieckim organizowanym przez naszą szkołę. Jest to jeden z pierwszych programów na ten temat.

Materiał na ten temat zaczyna się po 8 minucie panoramy.

Program zobacz TUTAJ

Share Button

Zajęcia na Kursie Kwalifikacyjnym

Kurs Kwalifikacyjny

Kurs Kwalifikacyjny

W poniedziałek, 01.12.2014, od samego rana przedstawicielki I gr. słuchaczy Kursu Kwalifikacyjnego wzięły udział w dodatkowych zajęciach. Korzystając z konsultacji u nauczycieli, pracowały przy tworzeniu odzieży.

Zofia Falgowska
Opiekun I gr.

Więcej zdjęć…

Share Button

Kiermasz ciast

Kiermasz ciast

Kiermasz ciast

Dzisiaj sprzedaż ciast!!!

Zbieramy fundusze na dary dla Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni.

ZAPRASZAMY NA I PIĘTRO!!!

Więcej zdjęć

Share Button

W poszukiwaniu książek

poszukiwacz
Przygotowując listę lektur do wyzwania „Książki o książkach” natrafiłyśmy na książkę p. Leonarda Rosadzińskiego pt.: „Poszukiwacz, czyli niezwykli ludzie i stare książki”.
Są to wspomnienia z poszukiwań upragnionych przez Autora książek, opowieści o, poznanych przy tej okazji, ludziach i miejscach. P. Leonard Rosadziński zaprezentował także część swojego księgozbioru zebranego na przestrzeni wielu lat. Opowieść została wzbogacona o liczne ciekawe historie związane z kolekcjonowaniem cennych dzieł. Przez karty tej książki przebija pasja bibliofilska Autora i jego miłość do książek w ich tradycyjnej formie.

Czytaj dalej

Share Button